ana sayfa > Gündem > LCD Tv satışları patladı

LCD Tv satışları patladı

Çarşamba, 25 Mar 2009

Lcd ekran tvler bu sene çok moda ama 106 ekran 2bin tlden satılırken ötv ile ne kadar ucuzlar bileme ama herkezin almak isteyecegi için ÖTV indirimi LCD TV almak isteyen vatandaşlara da yaradı.

Türk toplumunda televizyon izlemenin ayrı bir keyfi olduğunu belirten Media Markt Türkiye Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdürü Nuri Topatan,, tüplü televizyonların eskisi gibi rağbet görmediğini, LCD televizyonların görünümü açısından daha estetik olduğunu ve çok yer kaplamadığını belirtti. Topatan, ancak farklı marka ve fiyatlarda LCD televizyon olmasına karşılık bu modellerin vatandaşlarca pahalı bulunduğunu söyledi.

ÖTV indirimiyle birlikte telefonlarının kilitlendiğini ve bir çok müşterinin LCD ekran televizyon istediğini kaydeden Nuri Topatan, ?Yaklaşık yüzde 10?luk ÖTV indirimiyle birlikte LCD satışlarında patlama oldu. Herkes LCD istedi. Satışlar ikiye katlandı ve ciddi bir artış oldu. Media Markt olarak bizim de ciromuz ikiye katlandı. İndirim sektör için çok yararlı oldu, canlılık geldi? dedi.

Nuri Topatan, Media Markt Adana Mağazası?nın da açılmasıyla birlikte vatandaşların LCD televizyon ve beyaz eşyaya rağbet göstereceğini tahmin ettiklerini de söyledi.

, , , , , , ,

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok