arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘antivirüs indir’

BitDefender Total Security | 2009

Cuma, 27 Mar 2009
BitDefender Total Security | 2009

Tanıtım:
BitDefender Total Security 2008, SoftWin firmasının tam sistem koruma yazılımına iki ek araç ekleyerek oluşturmuş olduğu çok güçlü bir yazılımdır. Tüm güvenlik araçlarına ek olarak yazılıma sistem yedeğini alabilme ve sistem performansını iyileştirebilme özellikleri eklenmiştir. devamını oku…

, , , ,

Antivirüs’çüler kurtuldu!

Perşembe, 26 Mar 2009

Kendim sahsen kullanmıyorum program falan ama en iyisi essegi saglam kazıga baglamak bizlerde güvenligi elden bırakmadan tüm korumları aktif edelim.

Anti virüs firmaları rahat bir nefes aldı!

Antivirüs devlerinin korkulu rüyası hacker grubundan, firmaları sevindirecek bir haber geldi.

Anti virüs firmalarının web sitelerindeki güvenlik açıklarını tespit edip, bu açıkları ortaya çıkarmayı kendisine görev edinen Romanya’lı “seri hacker” grubundan sizlere daha önce bahsetmiştik devamını oku…

, , , , , , ,

En iyi Antivirüs Programı

Pazartesi, 02 Mar 2009

Her bilgisayar kullanıcısının korkulu rüyası olan virüslere karşı en iyi korunmanın yollarını sizler için araştırdık.

Antivirüs programları bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan korumak ve bilgisayarınızda daha performanslı çalışmak için kullanılan yazılımlardır.

Peki antivirüs programını neye göre seçmeliyim?

öncelikle serfikası olmalı. Bazı antivirüs programlarıda çok güzel korumasına rağmen bilgisayarınızın performansını da düşürüyor. Bu konuyu da çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Sizler için tavsiyelerimiz

En iyi ücretsiz antivirüs programı: Avast Antivirus Home Edition

En iyi ücretli antivirüs programı: Avast Antivirus Professional Edition – Minumum Sistem Kaynağı Kullanımı, günlük update, kapsamlı motor(engine) taraması, Türkçe arayüzü.

Nod32 – Hızlı tarama, Orta Düzey Sistem Kaynağı Kullanımı

Kaspersky – Geniş Tanıma Kapasitesi, Yüksek Düzey Sistem Kaynağı Kullanımı

Sizde kullandığınız antivirüs programının performansı ve güvenliği konusunda yorumlar yaparsanız konumuzu okuyan arkadaşlara faydanız olacaktır.

, , , , ,