ana sayfa > Haberler > 2 kişilik

2 kişilik

Çarşamba, 18 Haz 2008

2 kişilik balon patlatma oyunlar

2 kişilik Gelişen teknoloji sayesinde artık yediden yetmişe neredeyse tüm insanlar bilgisayar, cep telefonu vs. gibi teknolojik aletlerle oldukça ilgili olmaya başladılar. Hatta o kadar ilgili ve alakalı olduk ki hayatımız neredeyse o ekranlara, küçücük cebimizde taşıdığımız cihazlara bağımlı olmaya başladı.

Bu durum maalesef 3 yaşındaki çocukta da aynı, 30 yaşındaki bir insanda da aynı artık. Çocuklarımız artık eski nesil gibi sokaklarda yaşıtlarıyla, akranlarıyla oynayarak zaman geçiremiyor. Bu nedenle anne, babalar bilgisayar, televizyon vs. gibi araçlarla çocuklarının canlarının sıkılmasını önlemeye evde tutmaya çalışıyor. Hal böyle olunca çocukların sevdiği çizgi filmler, flash 2 kişilik balon patlatma oyunlar için bilgisayar ve internet kullanmak gerekiyor.

İnternet üzerinde çocuklarınıza flash oyun oynatmanızı sağlayacak birçok site mevcut. Ancak her site güvenilir değil. Bazı sitelerde çocukları etkileyebilecek, psikolojilerini bozacak reklamlar kol geziyor. Bu nedenle sadece çok ziyaretçisi olan güvenli oyun sitelerini ziyaret etmelisiniz.

Bu oyun sitelerindeki benten oyunu 2 kişilik oyna orta seviye bir bilgisayarda oldukça akıcı oynayabilirsiniz.

 

 

yorumlar kapalı.