ana sayfa > Haberler > Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Perşembe, 12 Şub 2015

Popüler sosyal mecralardan birisi olan Instagram’a “Bilgisayardan nasıl fotoğraf yüklerim?” diye düşünüyorsanız, Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme yazımız sizlere gelsin.

Günümüzün en popüler fotoğraf ve video paylaşma uygulamalarından birisi hiç kuşkusuz Instagram. iOS, Android ve Windows Phone işletim sistemini kullanan cihazlar için kullanılabilir olan popüler sosyal medya uygulamasının aynı zamanda birde web sürümü bulunuyor.

Ancak Instagram’a resmi web sitesi üzerinden fotoğraf yüklemek maalesef mümkün değil. Bu durumda imdadınıza ShiftDelete.Net ekibi olarak yetişiyoruz ve sizlere bilgisayarınız üzerinden oldukça kolay bir şekilde Instgram’a nasıl fotoğraf yükleyeceğinizi aktarıyoruz.

Adım Adım Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Eğer bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları telefonunuza aktarmadan, direkt olarak Instagram hesabınıza yüklemek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Gramblr isimli programı bilgisayarınıza kurmak.

Gramblr Nasıl Kullanılır?

Bir kaç basit adım ile bilgisayarınızdaki fotoğrafları Instagram hesabınıza aktarabileceğiniz Gramblr, sadece .jpg uzantılı dosyaları destekliyor ve ekleyeceğiniz resmin boyutunun en fazla 650 x 650 olmasına izin veriyor.

15-02/12/gramblr-sdn-1-1423701011.JPG

Gramblr’ı bilgisayarınıza kurduktan sonra program ile Instagram hesabınızı eşleştirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında bilgisayarınızdan paylaşmak istediğiniz fotoğrafı “Choose File” yazan yere tıklayarak seçiyor ve “Upload” tuşuna basarak programa yüklüyorsunuz.

15-02/12/gramblr-sdn-2-1423701018.JPG

Son olarak ise eğer dilerseniz “Caption” satırına fotoğrafınız ile ilgili bir başlık veya hashtag ekleyerek fotoğrafı Instagram’a gönderiyorsunuz.

15-02/12/gramblr-sdn-3-1423701026.JPG

Dilerseniz Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak hızlı bir şekilde fotoğrafınızı bu platformlarda da paylaşabiliyorsunuz.

15-02/12/gramblr-sdn-4-1423701031.JPG

 

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok