ana sayfa > Facebook, Haberler, Oyunlar > Far Cry 4 Hakkında Yeni Detaylar

Far Cry 4 Hakkında Yeni Detaylar

Perşembe, 11 Ara 2014

Ubisoft, multiplatform olarak geliştirdiği açık dünya temalı FPS oyunu Far Cry 4 hakkında bazı yeni teknik detayları su yüzüne çıkardı. Bakalım bu detaylar nelermiş?

Far Cry 3 ile oyun severlerin takdirini kazanan Ubisoft, geçtiğimiz aylarda serinin devam oyunu olan Far Cry 4‘ü duyurmuştu. Aynı Far Cry 3‘te olduğu gibi açık dünya temasını sağlam bir hikaye kurgusuyla perçinlemeyi hedefleyen Ubisoft yetkilileri Far Cry 4 hakkında bazı yeni açıklamalarda bulundular.

Ubisoft yetkilileri Far Cry 4 için yaptığı açıklamada oyunun tüm platformlarda eşit bir performansa sahip olabileceğini, yeni nesil konsollardaki farklılığın aşırı derecede fazla olmayacağını belirttiler. Yapımcı ekip oyunun tüm platformlarda 1080p çözünürlükte çalışacağını belirtirken, FPS oranının yeni nesil konsollarda biraz daha fazla olabileceğini söylediler.

Bütün platformlarda 1080p

Bu açıklama yeni nesil konsol sahiplerini hayal kırıklığına uğratsa bile, yoluna hala PS3 ve Xbox 360 ile devam eden oyuncular için son derece iyi bir haber diyebiliriz. Zira Ubisoft, yapımı üzerinde çalıştığı diğer bir yapım olan Assassin’s Creed Unity‘i, PS3 ve Xbox 360 için geliştirme zahmetine bile girmemişti.

Himalaya bölgesindeki Kyrat isimli hayali bir yerde geçecek olan Far Cry 4’de Pagan Min isimli diktatörü devirmeye çalışacağız. PC, PS3, Xbox 360, PS4 ve Xbox One için geliştirilen Far Cry 4, 20 Kasım‘da raflardaki yerini alacak.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok