ana sayfa > Haberler > Ofiste sosyal medya legal

Ofiste sosyal medya legal

Çarşamba, 11 Mar 2015

Profesyonel kadrosu ile 14 senedir eğitim ve danışmanlık alanında hizmet veren InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı (InoTec) tarafından, kurumların stratejik planlama süreçlerini desteklemek, projelerin planlaması ve yönetilmesi sürecindeki etkinliği arttırmak ve iç iletişim süreçlerini geliştirmek amacıyla kullanılan InoPro Strateji Uygulama ve Proje Yönetim Sistemi (InoPro) aynı zamanda bir sosyal bilgi paylaşım modülü olarak da kullanılıyor.

InoPro Strateji Uygulama ve Proje Yönetim Sistemi ile kullanıcılar, iş dünyasından diğer profesyoneller ile uzmanlık alanlarına göre ayrıştırılmış gruplar halinde iletişim kurabiliyor, şirketler arası düzenlenen yarışma ve projelerden ödüller kazanabiliyor.

InoPro kullanıcılarına Güldür Güldür Show davetiyesi hediye!

InoTec, 1 Mart 2015 ? 31 Mart 2015 tarihleri arasında InoPro Strateji Uygulama ve Proje Yönetim Sistemi üzerinden en çok paylaşım yapan ilk 3 kullanıcısına çift kişilik Güldür Güldür Show davetiyesi hediye ediyor. InoPro Strateji Uygulama ve Proje Yönetim Sistemi’ne kurumsal web sitesi www.inopro.com.tr ‘den ücretsiz olarak kayıt olan bireysel ve kurumsal kullanıcılar, sistem üzerinden etkin bir şekilde paylaşım yapmaları halinde bir popülarite puanına sahip oluyorlar. InoTec, popülarite puanına göre belirlenecek olan ilk üç en popüler kullanıcıyı, Güldür Güldür Show‘a gönderiyor.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok