Red Hat Türkiye’de

Çarşamba, 09 Nis 2014
Linux sağlayıcısı ve açık kaynak yazılım ürünleri şirketi Red Hat, Türkiye pazarındaki artan müşteri taleplerine yanıt verebilmek için İstanbul ofisini açtığını duyurdu.

Linux sağlayıcısı ve açık kaynak yazılım ürünleri şirketi Red Hat, Türkiye pazarındaki artan müşteri taleplerine yanıt verebilmek için İstanbul ofisini açtığını duyurdu. Red Hat Doğu Avrupa, Orta doğu ve Afrika Başkan Yardımcısı Michel Isnard basın toplantısı için ülkemizde bulunan isimlerden bir tanesiydi. Isnard konuya ilişkin şunları söyledi:

“Ofisimiz daha yeni açılıyor olsa da bugün Türkiye’nin önde gelen kurumları arasında Red Hat müşterileri vardır. Kamu, telekom, havayolu gibi günlük hayatımızı etkileyen pek çok sektörün arkasında Red Hat altyapısı var. Son yıllarda pazarda gözlemlediğimiz artan talep ve müşterilerimizin bizi teşvik etmesiyle Türkiye pazarındaki varlığımızı güçlendirmeye karar verdik. Bu karardan mutluluk duyuyoruz. Türkiye; Red Hat’in büyüyen pazarlardaki hedeflerinin itici gücü ve stratejik odak noktası olacaktır.”

Türkiye Genel Müdürü belli oldu

Türkiye’de bilişim sektörünün yakından tanıdığı bir isim olan ve daha önceleri HP ve Dell gibi şirketlerde yönetici pozisyonlarını üstlenmiş Taner Kılınç ise Red Hat Türkiye Genel Müdürü olarak atandı.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok