ana sayfa > Gündem, Haberler > Yeni iPad’lere Resmi Sızıntı!

Yeni iPad’lere Resmi Sızıntı!

Perşembe, 11 Ara 2014

Bugün gerçekleşecek olan etkinlikle duyurulacak yeni iPad modelleri, tanıtımdan önce resmi bir belgenin sızmasıyla gözler önüne serildi. iPad Air 2 ve mini 3 sızıntının konuğu oldu.

Apple hiç farketmeden kendisi için pek de hoş olmayan bir işe imza attı ve bugün resmi olarak tanıtacağı yeni iPad’leri önceden sızdırdı! Resmi bilgileri içeren sızıntıda iPad Air 2 ve iPad mini 3 detayları ile gözler önüne serildi. Apple’ın iBooks uygulamasından erişilebilinen iPad Kullanıcı Klavuzu sayesinde karşımıza çıkan cihazlar tam da beklenen özellikler ile geliyor.

Kullanıcı klavuzunda görseller ile birlikte detaylandırılan iPad Air 2 ve iPad mini 3, tahmin edildiği gibi Apple Touch ID ve Burst Mode’a sahip olarak kullanıcısını selamlayacak. Burst Mode bildiğiniz gibi seri halinde fotoğraf çekmenize olanak sağlayacak. Geliştirilen kamera özelliklerinin de yer alacağı belirtilen cihazların yanı sıra bir başka dikkat çekici detay ise Apple Pay oluyor! Apple Pay, iOS 8.1 ile birlikte geliyor.

14-10/16/ipad-air2-sizinti.jpg

Kolay kolay “resmi sızıntı” yaşamayan Apple’ın bu sefer böyle bir durumla başbaşa kalmasının sebebi ise iOS 8 iPad Kullanıcı Klavuzu güncellemesi olmuş. Zamanından önce detaylar güncellenince, iPad Air 2 ve iPad mini 3 resmi duyurudan önce tam anlamıyla kesinleşmiş oldu.

Sızıntının ortaya çıkması ile birlikte Apple, görsellerin de yer aldığı içeriği kısa sürede ortadan kaldırdı!

 

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok