ana sayfa > Facebook, Gündem, Oyunlar > Nihayet Fifa 2014!

Nihayet Fifa 2014!

Perşembe, 06 Mar 2014

Son üç yılın lider futbol oyunu FIFA 14, her platformda kendisini gösteren, 2011 yılı itibarı ile ezeli rakibi PES’i büyük ölçüde geride bırakarak, milyonların beğenisini kazanmayı başarmış bir yapım. EA Games desteği ile sadece PC, PS ve Xbox gibi platformlarla sınırlı kalmayan oyun, bir süre önce Android ve iOS’ta da karşımıza çıkmıştı.

Windows Phone platformuysa, birçok konuda olduğu gibi FIFA 14 için geç kalmış, bir türlü serinin son oyunu ile buluşamamıştı. Fakat artık durum değişti zira FIFA 14, Windows Phone işletim sistemi için de kendisini gösterdi. Özellikle Manager ya da Kick Off gibi oyun modları ile dikkat çeken yapım, şimdiden çok büyük miktarda oyuncuya ev sahipliği yapıyor. FIFA 14, tıpkı Android ve iOS işletim sistemlerinde olduğu gibi yüksek grafik performansı ve detaylı oyun yapısı ile kaşımıza çıkıyor. Şimdilik spesifik olarak Windows Phone 8 için üretilen oyunun, eski sürümlerde çalışıp çalışmayacağı hakkındaysa henüz bir açıklama yok.

 

HD FIFA 14 içerisinde 34 adet lig, 600’den fazla lisanslı takım ve 16.000’den fazla oyuncu bulunduğunu da hatırlatmak isteriz. Oyunu Windows Phone mağazasından ücretsiz olarak indirmek mümkün. Ancak tüm özellikleri kullanmak için, oyun içi alışverişle 8.99 TL’yi gözden çıkartmanız gerekecek. 720p’ye kadar görüntü desteğine sahip olması, ne yazık ki onu, 888 MB gibi devasa bir boyutta dönüştürüyor.

 

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok